Служебното паркиране в София
-
В началото на годината забелязах, че няколко паркоместа извън синя и зелена
зона, където често спирам, са вече със служебен абонамент. Стори ми се
странно ...
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)


Много сладки жабки :)
ОтговорИзтриванеДа... ти ли ги снима?
ОтговорИзтриванеНе :-(
ОтговорИзтриванеМного са cute. :)
ОтговорИзтриванесладурчетааааааааа...:)))))
ОтговорИзтриване